Nejlepší zateplení na dům

Zateplení fasád Praha

Praha je největším městem v republice a tak je pochopitelné, že je zde víc než dost stavebních firem a společností, které se zaměřují na stavební práce.

Renomix s. r. o.

Společnost Renomix působí na poli stavebnictví už několikátým rokem a tak má ve svém oboru patřičné zkušenosti. Renomix zajišťuje kompletní rekonstrukce staveb a dokonce i přípravné práce, které by mohli být pro mnoho z nás na obtíž.

Přípravné práce sebou totiž mnohdy nesou spoustu nervů a taky papírování, kterému ne každý z nás vždy rozumí. Přípravné práce zahrnují projektové dokumentace, stavební povolení, závěrečné prohlídky apod. Poté přicházejí na řadu ty příjemnější práce a to jsou ty stavební. Renomix ale nepůsobí jen v Praze, ale i ve Zlíně nebo v Brně.

APEX – WM

Firma Apex byla založena už více než před deseti lety a za tu dobu si získala ve svém oboru nejen dostatek zkušeností, ale taky víc než dost již realizovaných zakázek. Apex má patřičnou certifikaci na provádění foukané izolace z pěnového polystyrenu, která se provádí hlavně na těžko přístupných místech. Jako izolační materiály jsou samozřejmě používány ty nejkvalitnější a certifikované izolační systémy od předních výrobců jako jsou Weber, Baumit, nebo Dektherm. Apex patří mezi dodavatel programu Zelená úsporám, kde je registrována. Poskytuje své služby zejména v oblasti zateplení a izolací, rekonstrukcích staveb a dalších stavebních činnostech.

Komentáře jsou uzavřeny.